Výbava Petra Sagana

7. 7. 2012 | Jaro

Možno ste si všimli nášu akciu, ktorú sme v rámci Tour de France rozbehli. Aj vďaka  Petrovi Saganovi je na Tour de France vidieť Rudy Project vidieť viac než dosť.  Malokto však vie, ktorý model prilby alebo okuliarov Peter nosí a tak sme sa Vám pokúsili pripraviť malý prehľad.

Minulý rok bol celý tím Liquigas vybavený prilbami Rudy Project Sterling yellow fluo. (veľa ľudí si myslí, že sa jedná o zelené prilby, ale nie. Prilby sú žlto fluorescentné). Presný názov prilby je yellow fluo bue matte. „Blue Matte“ v názve symbolizuje jednotlivé modré prvky na žltej prilbe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Avšak tento rok už Rudy Project a celý tím Liquigas inovovali a nosia nové prilby Rudy Project Windmax. Peter Sagan v týchto dňoch nosí špeciálnu edíciu green fluo, práve vďaka zelenému dresu, ktorý si drží už od 2-hej etapy. Normálne má celý tím Liquigas farby prilieb yellow fluo.

Už sme na TdF viac krát videli, že jednotlivé top značky nemajú žiaden problém pripraviť prilby a okuliare v potrebnej farbe. Jazdci v bodkovanom, žltom alebo zelenom drese často nosia špeciálne edície prilieb.

Na obrázku nižšie je Vincenzo Niballi s Windmaxom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No a napokon okuliare. Tie nosí celý tím Liqiugas Rudy Project Genetyk alebo Rudy Project Noyz vo farbe yellow fluo. Racing verzia má aj krídielka na bokoch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *