V. sezóna Roller Disco – 2. časť

11. 10. 2021 | Jaro

Po minuloročnej prestávke je Roller Disco späť. Pokračujeme už piatou sezónou v ktorej sa viacero vecí zmenilo, preto pozorne čítaj, nech sa všetci môžeme opäť stretnúť na korčuliach.

Nové miesto

Športová hala Mladosť je už žiaľ zatvorená. Novú sezónu Roller Disco odštartujeme v starej hale Domu Športu. Dostaneš sa do nej cez vchod vedľa predajne Victory Sport (fotky presnej lokácie a vchodu ešte doplníme).

Nová hala je luxusne veľká a všetci si určite zakorčuľujú do sýta. Takto vyzerá.

Vstup do haly

Šípka

Šípka

Nové pravidlá

V porovnaní so starými parketami je v hale Domu Športu nádherný nový povrch. Nemôžeme si dovoliť zanechať za sebou čmuhy.

Vzhľadom na to bude platiť

Pre inline korčuliarov: úplny zákaz používania bŕzd akéhokoľvek typu. Ak na inlinoch brzdu máš, informujte nás prosím vopred na obchod@korcule.com a dohodneme sa na demontáži (zabezpečíme kratšiu osku). Kratšie osky donesieme aj priamo na akciu. 

Pre jazdcov na dvojradových korčuliach: je potrebné použiť brzdy, ktoré nezanechávajú gumové šmuhy. Tj v prípade bŕzd, ktoré nie sú dĺžkovo nastaviteľné sa jedná o všetky svetlé odtiene alebo priesvitné prevedenia. Na mieste budú k dispozícii vhodné brzdy na dokúpenie. V prípade dĺžkovo nastaviteľných bŕzd odporúčame použiť brzdy určené na športové povrchy (napr Riedell Gumball, tiež k dispozícii na mieste na dokúpenie). Prípadne preferujeme taktiež použitie bez bŕzd. Brzdenie iným spôsobom ako s brzdou si môžeme ukázať priamo na mieste.

Nový režim

Akcia sa bude konať v režime OTP. Pre účasť je treba byť riadne očkovaný, disponovať aktuálnym PCR alebo antigen. testom alebo mať riadne potvrdenie o prekonaní ochorenia Covid-19.

 

Detaily týkajúce sa prvej Roller Disco v V. sezóne

Dátum: 20.11.2021

Čas: 12:00-14:00

Miesto: Stará hala Domu Športu

Vstupné: dobrovoľné, napr 3EUR/korčuliar

Naša Roller Disco je skvelá príležitosť  zakorčuľovať si aj počas chladnejších mesiacov.  Vítaní sú jazdci na dvojradových korčuliachinline korčuliari a samozrejme aj všetcí tí, ktorí korčule nemajú a chcú si ich požičať.

Na požičanie máme viacero dvojradových korčúľ. Väčšina z nich je dámskych. Vo väčších veľkostiach pre pánov máme aj cca 3-4 páry.  Rezervácia nie je nutná, avšak ak si chceš svoj pár poistiť, napíš nám ohľadom veľkosti, ktorú si chceš zarezervovať na obchod@korcule.com.

Videá z minulých akcii:

3 názory na “V. sezóna Roller Disco – 2. časť

  1. Jozef

   Zdravím vás, kedy prosím bude najbližšia akcia? Sme až od Levíc a keďže nieje kde chceme s manželkou dobehnúť do Ba a zajazdiť si na niečom hladkom.
   Ďakujem za info a prajem šťastný Nový rok .
   S pozdravom,
   Jozo

   1. Jaro Autor

    Dobrý deň,
    ďakujeme za prejavený záujem. Aktuálne info ohľadom ďalšej akcie nemáme. Záleží to od pandemickej situácie. Sledujte nás a určite sa o prípadnej akcii dozviete včas 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *