Tony Hawk účí Jamesa Cordena základy skateboardingu

27. 10. 2020 | Jaro

Skateboardová legenda Tony Hawk navštívila populárneho amerického late night show moderátora Jamesa Cordena.  Keď sa ukázalo, že schopnosti amerického moderátora nedosahujú úroveň o akej sa predtým hovorilo, rozhodol sa Tony dať Jamesovi kurz základov. Pozri si celé video a zisti ako to celé dopadlo 👇

Okrem série populárnych video hier si môžeš pod značkou Tony Hawk zaobstarať aj zaujímavé skejty a nasledovať šľapaje tohto legendárneho jazdca.

Pre mladších a začínajúcich jazdcov je ideálna séria s rovnomenným názvom Tony Hawk. Skateboardy sa cenovo pohybujú od 40 do 60EUR a poslúžia ako skvelý odrazový mostík pre všetkých začiatočníkov. Cool dizajn je samozrejmosťou.

Pre celú ponuku Tony Hawk Skateboardov klikni na banner nižšie 👇

 

Tony Hawk Skateboardy

Tony Hawk Skateboardy

Ak sa ti páči štýl najznámejšieho skateboardistu na svete a hľadáš kvalitnejší skateboard, jednoznačne siahni po PRO značke Tonyho Hawka – Birdhouse. Dosky skateboardov sú vyrobené zo 7 vrstiev pevného moreného kanadského javora. Celý komplet má veľmi dobrý pomer ceny a výkonu. Samotná doska je doplnená o kvalitné 52mm kolieska a ABEC 7 ložiská.

Birdhouse skateboardy

Birdhouse skateboardy

Navnadili sme ťa na skateboarding? 🙂 Ak si nevieš rady so správnym výberom, neváhaj sa na nás obrátiť alebo si prečítaj tento článok a výbere správneho skejtu. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *