Spustili sme nový e-shop

21. 3. 2013 | Jaro

Pred pár dňami sme spustili nový e-shop s množstvom zaujímavých noviniek. Pevne veríme, že sa ti bude páčiť. V tomto blog poste si predstavíme väčšinu noviniek, ktoré môžeš v novom e-shope očakávať.

E-shop, ktorý sa kamaráti aj s tvojim tabletom alebo mobilom

Čoraz viac si svoju športovú výbavu hľadáte aj mimo svojho osobného počítača. Nový dizajn sa automaticky prispôsobí zariadeniu, na ktorom si stránku zrovna prehliadaš.

Takto bude približne vyzerať na tvojom telefóne:

iphone-zobrazenie-igni

… a takto na tablete:

ipad-stojato

 

…alebo:

ipad-lezato

Vernostný program. Online aj offline

Odteraz budeš za každý svoj nákup zbierať body do vernostného programu. Jeden bod sa rovná jednému euru a pri ďalšom nákupe ho budeš môcť vymeniť za 2 centy. V praxi to znamená, že ak si u nás kúpiš napríklad korčule, v budúcnosti sa môžeš spoľahnúť, že si náhradné kolieska kúpiš s fajn zľavou. Pripravujeme taktiež offline verziu , aby tak ani zákazníci v kamennej predajni neboli ukrátení.

vernostnyprogram

Zvýhodnené balenia

Korčule+chrániče, termo tričko + termo nohavice a mnohé iné…. od teraz pri niektorých produktoch nájdeš ďalšie súvisiace produkty, ktoré si môžeš kúpiť spolu za výhodnejšiu cenu.

zostava

 

Nutnosť opäťovnej registrácie

Pre prihlásenie do tvojho starého účtu si budeš musieť resetovať heslo a opätovne sa tak prihlásiť. Samotné heslo sa z bezpečnostných dôvodov preniesť samozrejme nedalo.

Ako malý darček a motiváciu k registrácii od nás v e-mailovom newslettri dostanú všetci aktuálni zákazníci a odoberatelia noviniek bonusové vernostné body. 🙂

Prepojenie s blogom

Na starom webe nám veľmi chýbalo prepojenie s našim blogom. Teraz ho ľahko nájdeš v pravom dolnom rohu. V budúcnosti sa budeme taktiež snažiť odkazovať na články z blogu aj z produktových stránok. Uľahčíme ti tak hľadanie informácii.

Nové možnosti platby

S novým webom pribudli aj nové možnosti platby online. Jednou z nich je platba prostredníctvom platobnej brány Slovenskej sporiteľne – Sporopay. Keď sa osvedčí, určite možnosti platby rozšírime aj o ďalšie platobné brány.

Ak si budeš chcieť niektoré športové potreby vziať na splátky, odteraz tak môžeš jednoducho spraviť aj cez e-shop, prostredníctvom služby Quatro.

Oveľa lacnejšia doprava

Skvelé novinky, ktoré sa zaviedli spolu s novým dizajnom sa týkajú aj dopravy. Dostali sme výborné ceny na dopravu kuriérom. Teraz ti tovar do 79,9€  necháme dopraviť len za 3€ a nad 80€ neplatíš za dopravu nič. Rovnaké poplatky platia aj pre dopravu poštou a tak je len na tebe, ktorý spôsob doručenia ti bude viac vyhovovať.

 

Páči sa ti náš nový web? Je niečo čo by si doplnil, niečo čo by si nám rád poradil?  Daj nám vedieť v komentároch! Radi prijmeme každú kritiku.

Predpokladáme, že každý vie kde nový e-shop hľadať, ale keby si s tým mal náhodou nejaký problém … nájdeš ho na tomto linku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *