Rudy Project Genetyk Racing Yellow Fluo – recenzia

18. 9. 2012 | Jaro

Rudy Project Genetyk Racing yellow fluo som si kúpil už len kvôli tomu, že sa hodia k mojej sterling yellow fluo prilbe. 🙂

Okuliare lepšie sedia na stredných  a väčších tvárach. Na tie stredné a menšie tváre by som asi radšej odporučil model Noyz.

Na Genetykoch oceňujem jednoduchosť vymieňania skiel, kde ich stačí v strednej časti odtlačiť od rámu. V prípade Noyzov človek sklá asi dosť dobabre a potom ich opätovne musí čistiť.

Okuliare mám už skoro dva roky, tak ako každý iný model, už je na nich badať známky opotrebenia, ale vzhľadom na to, že v nich trénujem skoro každý deň je to úplne prirodzené.

Spočiatku som skúšal využiť možnosť tvarovania nožičiek, avšak napokon som sa aj tak vrátil k vyrovnaným nožičkám. Tak mi je to najpohodlnejšie.

So sklami som spokojný nadmieru. Naozaj z Dokúpil som si k ním aj jedny clear sklá s nosníkom. Tam nie je čo pokaziť, nosím ich v nepriaznivom počasí a v prípade, že trénujem v prítmí.

 

Jediné čo by som okuliarom vytkol, je že som si za celý ten čas nenašiel ideálnu polohu nosníka. Síce je skvelo všetko tvarovateľné, avšak iné značky okuliarov až tak široké možnosti tvarovania neposkytujú a okuliare často sedia na nose aj bez toho, aby musel človek špekulovať nad ideálnym nastavením.

 

Ponuku Rudy Project nájdete tu. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *