Roller disco v Bratislave

27. 1. 2017 | Jaro

Rozhodli sme sa v Bratislave zorganizovať malú Roller Disco.  V naších končinách sa s týmto pojmom zrovna často nestretneš. V našej verzii si pod ním môžeš predstaviť voľné alebo verejné korčuľovanie. Tento krát to nebude na ľade, ale  jednoducho na kolieskových korčuliach v hale.

 

Ako to bude prebiehat? Korčuľovanie sa koná v Športovej hale Mladosť. Vo vnútri sú dve telocvične. Menšia a väčšia. Na začiatok nám bude stačiť aj menšia. Prvé korčuľovanie sa bude konať 11. februára a týždeň na to 18. februára si to opäť zopakujeme.  Po obvode haly vytýčime trasu pre každého, kto si chce jednoducho zakorčuľovať. Popritom taktiež zabezpečíme hudbu, nech to celé osviežime. V strede telocvične porozkladáme kuželky a vznikne tam tak priestor pre každého, kto si chce skúsiť alebo sa naučiť nejaký trik. Tiež zabezpečíme niekoho, kto ti vysvetlí a pomôže s prvými krokmi na korčuliach.

Čo potrebuješ? Len korčule a dobrú náladu. Nezáleží na tom či máš dobre známe inliny  alebo si chceš vyskúšať svoje nové dvojradové korčule. Vítaní sú všetci.  Korčule si ale predtým než si ich vezmeš do haly dobre vyčisti. Z vlastnej skúsenosti vieme, že čím sú kolieska čistejšie a novšie, tým lepšie sa na parketách korčuľuje. A okrem toho si predsa nechceme v ŠH Mladosť spraviť hanbu :-) .

(všetkým inline korčuliarom odporúčame dať dole brzdu alebo prísť s brzdou, ktorá nezanecháva čmuhy na parketách)

Najbližšie akcie:

18.februára 16:00-19:00 (stránka eventu na Facebooku)

Kde: 

Športová hala mladosť

Jedná sa o v poradí druhú Roller Disco. Video z prvej nájdeš na tomto linku.

mladost

Za koľko:

za vstup jedného korčuliara 2€

Bude si možné dvojradové korčule na mieste požičať?

Vyčlenili sme na požičanie niekoľko párov v rôznych veľkostiach. Ak máš záujem môžeš si ich korčule požičať na 50 minút za 2 eurá. Rezervuj si ich na jaro@korcule.com . Zatiaľ nás ohľadom všetkých nových informácii môžeš sledovať na facebooku, tu na blogu alebo sa prihlás na odber noviniek mailom pre aktuálne informácie. 

 

Či už ti lezie zima na nervy, chceš vyskúšať korčule, ktoré si dostal/dostala na Vianoce alebo si jednoducho chceš zakorčuľôvať, určite prídi. Nezabudni vziať aj kamošov, partnera alebo rodičov.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *