Pristáli u nás novinky zo SEBY

15. 6. 2015 | Jaro
Seba Trix 2 W

Začiatkom júna sme rozšírili sortiment o veľa zaujmavých modelov značky SEBA.  Z kolekcie 2015 u nás pribudol napríklad prvý freeride model korčúľ SEBA SX. Celoplastové modely FR tak dostali veľmi vážnu konštrukciu. Karbónová pätová časť je na nich štýlovo zvlnená a stará sa o maximálny prenos energie do odrazu a precízne ovládanie. Vo vnútri je korčuľa pohodlná a štedro vystlaná achylova päta ti nohu podrží pevne na mieste.  Masívny a pevný rám Deluxe vystužený na troch miestach je už overenou klasikou. V základnom setupe sú korčule dodávané s 80mm kolieskami Street Ivader, ale kedže máme v ponuke aj FR1 Deluxe s 84mm kolieskami, nie je žiaden problém korčule dodať aj vo verzii s väčšími kolieskami.

Seba SX 2015

Seba SX 2015

 

 

SEBA SX‘ Skates – FREEZY from SEBASKATES on Vimeo.

 

V tejto sezóne si francúzksy výrobca dal záležať na dámskych modeloch a oslobodil nežnejšie pohlavie od unisex modelov korčúľ. Do ponuky zaradil dva modely určené výhradne dámam. Dámske modely z nich nerobí len dizajn, ale aj špečcifický tvar topánky. Základom ponuky je model FRX W. Klasická ekonomickejšia varianta modelu FRX v ružovom prevedení a doplnená odnímateľnou brzdou. Pre zanietené freestylistky bude ale oveľa zaujmavejší model TRIX 2 W. Celý je doplnený o rôzne ružové prešitia a detaily. Seba pre istotu nezabudla ani na brzdu, ktorá by sa mohla zísť. Menšie kolieska a kratší rám robia predsa korčule vhodné aj pre začiatočníčky.

 

Seba Trix 2 W

Seba Trix 2 W

FR-X W & TriX 2 W By SEBA Skates from SEBASKATES on Vimeo.

 

Modely FR1 s pevnou plastovou škrupinou sú u nás už zabehnutým sortimentom. Dostaneš v nich za primeranú cenu veľmi kvalitný rám, v spodnej časti topánok sú v styčných bodoch s rámom masívne oceľové platne so 7 rôznymi otvormi na uchytenie rámu, členok poctivo vystužený sklenými vláknami a spoľahlivú klipsňu nad nartom. Avšak až v tejto sezóne sa v našej ponuke natrvalo ustálil top model z rady fr – SEBA FR1 Deluxe vybavený deluxe rámom a špičkovou vnútornou papučou balance liner. Stabilné miesto má aj najekonomickejšia varianta korčúľ SEBA FRX. FRX-ká nemajú síce členok vystužený sklovláknom, oceľové platne v spodnej časti a majú trošku lacnejší rám. Stále sú ale pre väčšinu z nás úplne postačujúce. Úplne prvý krát sa v našej ponuke objavil aj model SEBA FR2, ktorý je niečim medzi modelom FR1 a FRX. Skoro všetky FR modely sú navyše dostupné aj vo verzii s väčšími 84mm kolieskami.

 

Seba FR1 Deluxe 84

Seba FR1 Deluxe 84

 

Seba FR2 80

Seba FR2 80

FR 2015 By SEBA Skates from SEBASKATES on Vimeo.

 

Okrem korčúľ nam pribudla aj fúra rôznych farieb koliesok. Taká šedá edícia korčúľ FR1 Grey je aktuálne namiesto čiernych kolieskok vybavená šedými a tak sa šedou farbou Street Invaderov môžeš vybaviť aj ty. Okrem nich pribudli napríklad aj hnedé, fialové, ružové a mnohé ďalšie.

 

seba-street-invader-black seba-street-invader-brown seba-street-invader-grey seba-street-invader-pink seba-street-invader-violet seba-street-invader-wheels-80mm-zelene

A čo ty? aký je tvoj favorit z aktuálnej ponuky? Alebo ti v nej stále niečo chýba? Daj nám vedieť v komentároch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *