Poď na Roller Disco III. a IV.

29. 11. 2017 | Jaro

Posledné Roller Disco korčuľovanie v tomto roku je tu.

Už túto nedeľu v Športovej hale Mladosť. Korčuľuje sa od 14:00 do 17.00

 

Roller Disco IV. sa koná  v nedeľu 17.12   14:00-17.00 ( event na facebooku)

 

Akcia sa bude opäť konať v Športovej hale Mladosť.

Po obvode opäť haly vytýčime trasu pre každého, kto si chce jednoducho zakorčuľovať. Popritom  zabezpečíme hudbu, nech to celé osviežime. V strede telocvične porozkladáme kuželky a vznikne tam tak priestor pre každého, kto si chce skúsiť alebo sa naučiť nejaký trik. Tiež zabezpečíme niekoho, kto ti vysvetlí a pomôže s prvými krokmi na korčuliach.

Čo potrebuješ? Len korčule a dobrú náladu. Nezáleží na tom či máš dobre známe inliny  alebo si chceš vyskúšať svoje nové dvojradové korčule. Vítaní sú všetci.  Korčule si ale predtým než si ich vezmeš do haly dobre vyčisti. Z vlastnej skúsenosti vieme, že čím sú kolieska čistejšie a novšie, tým lepšie sa na parketách korčuľuje. A okrem toho si predsa nechceme v ŠH Mladosť spraviť hanbu :-) .

 

Kedy:

3.december (nedeľa) 14:00-17:00 (facebook event )

a

17.december (nedeľa) 14:00-17:00

 

Kde: 

Športová hala mladosť
mladost

Za koľko:

za vstup jedného korčuliara 2€

Bude si možné dvojradové korčule na mieste požičať?

Vyčlenili sme na požičanie niekoľko párov v rôznych veľkostiach. Ak máš záujem môžeš si ich korčule požičať  za 2 eurá. Máme cez 40 párov. Rezervácia nie je nutná, ale keď sa chceš uistiť, rezervuj si ich tak, že napíšeš mail na jaro@korcule.com

Zatiaľ nás ohľadom všetkých nových informácii môžeš sledovať na facebooku, tu na blogu alebo sa prihlás na odber noviniek mailom pre aktuálne informácie. 

Zatiaľ nás ohľadom všetkých nových informácii môžeš sledovať na facebooku, tu na blogu alebo sa prihlás na odber noviniek mailom pre aktuálne informácie. 

Či už ti lezie zima na nervy, chceš vyskúšať nové korčule, alebo si jednoducho chceš zakorčuľovať, určite prídi. Nezabudni vziať aj kamošov, partnera alebo rodičov.

 

… a tu je ešte pár záberov z ďalšej minuloročnej Roller Disco

 

trestik

heelys-pow-loghted

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *