Oakley Snow 2014/15 catalogue (katalóg)

14. 2. 2014 | Jaro

Oakley už predstavilo nové modely pre nadchádzajúcu zimu 2014/2015. Zatiaľ čo väčšina značiek zvykne novú zimnú sezónu označovať skôr vyšším číslom roku  – v tomto prípade 2015, Oakley svoj najnovší katalóg označuje ako 2014.

A na čo sa každý Oakley fanúšik môže v budúcej sezóne tešiť?

Model Flight Deck – Oakley doteraz nemal v ponuke lyžiarske okuliare s bez-rámovou konštrukciou. V poslednej dobe sa práve tento typ dostáva do popredia. Jazdec tak získa oveľa širší zorný uhol.  Oakley do bezrámovej konštrukcie zrejme nechcelo ísť po hlave a tak si nechalo čas na vývoj a teraz prichádza s topmodelom Flight Deck.

Inovovaný a populárny A-Frame – A-Frame 2.0 – má zlepšené odvetranie, jednoduchší vzhľad, kompaktný tvar, zníženú hmotnosť a väčší zorný uhol.

Shaun White – ostal opäť jednou z hlavnách postáv Oakley a z lyžiarskych okuliarov je jeho dizajnu zasvätených až 6 farieb/modelov.

Signature série – ďalší top jazdci na ktorých signature série sa môžeme tešiť sú Danny Kass , Torstein Horgmo, Erro Ettala, Kazu Kozubo, Gretchen Bleiler, Jamie Anderson, Aksel Lund Svindal, Seth Morrison, Tanner Hall, Simon Dupont, JP Auclair, Sean Pettit a Lindsey Vonn.

 

Kolekcia Factory Pilot – retro dizajn od Oakley- V tejto kolekcii dostaneš ku každému modelu aj dva rôzne popruhy.

Nové farby pôvodných modelov – tak ako sa na novú kolekciu patrí aj všetky pôvodné modely sú dostupné v nových farbách. Ale lepšie raz vidieť ako stokrát počuť/čítať.

Nech sa páči, nižšie si môžete stiahnuť katalóg.

Stiahnuť katalóg (EN)

Aktuálnu ponuku Oakley lyžiarskych okuliarov u nás nájdeš tu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *