Nový Youtube kanál

10. 1. 2016 | Jaro

Koncom leta som skúšobne natočil pár produktových videí. Na začiatok sa mi zdali vhodné niektoré z korčúľ K2. Potom som si povedal, že vlastne nemán na čo  čakať a hodil som to na nový Youtube kanál Korcule.com.  Teraz tam pribudlo pár videí z rakúskeho jazera Weissensee, o ktorom som sníval už niekoľko rokov.

Tento rok sa mi tam v rámci rodinnej dovolenky konečne podarilo dostať a pri tej príležitosti som natočil aj pár videí. Preto sa mi to zdalo, že je pravý čas dať na známosť vznik nového Youtube kanála aj tu.

Verím, že budú videá postupne a hlavne pravidelne pribúdať. Samozrejmosťou sú korčuliarske videá, produktové videá, recenzie a pokúsim sa aj o videá z pretekov a určite tam sem tam strihnem aj nejakú cyklistiku, kedže sme v minulých sezónach okúsili aj čaro cestných cyklomaratónov.

Youtube kanál nájdeš po kliknutí na tento link.  Budem ale veľmi rád, ak mi napíšeš čo všetky by si v tých videách chcel(a) v budúcnosti vidieť.

Určite sa prihlás na odber nových videí / daj subscribe kanálu, aby ti ďalšie videá neušli.

 

Tu je pár vzoriek:

Názor na “Nový Youtube kanál

  1. juraj

    Tak ja by som privítal videa typu návody. Ale nemyslím začiatočnické tých je plný internet. Mám na mysli napríklad freeride alebo street .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *