Nová sezóna Roller Disco

2. 11. 2017 | Jaro

Nová sezóna Roller Disco je tu a tentokrát začneme už v novembri. Na prvú akciu sa môžeš tešiť už 12. novembra v nedeľu od 13:00 do 16:00.  Akcia sa bude opäť konať v Športovej hale Mladosť.

Po obvode opäť haly vytýčime trasu pre každého, kto si chce jednoducho zakorčuľovať. Popritom  zabezpečíme hudbu, nech to celé osviežime. V strede telocvične porozkladáme kuželky a vznikne tam tak priestor pre každého, kto si chce skúsiť alebo sa naučiť nejaký trik. Tiež zabezpečíme niekoho, kto ti vysvetlí a pomôže s prvými krokmi na korčuliach.

Čo potrebuješ? Len korčule a dobrú náladu. Nezáleží na tom či máš dobre známe inliny  alebo si chceš vyskúšať svoje nové dvojradové korčule. Vítaní sú všetci.  Korčule si ale predtým než si ich vezmeš do haly dobre vyčisti. Z vlastnej skúsenosti vieme, že čím sú kolieska čistejšie a novšie, tým lepšie sa na parketách korčuľuje. A okrem toho si predsa nechceme v ŠH Mladosť spraviť hanbu :-) .

 

Kedy:

12.november (nedeľa) 13:00-16:00 (facebook event )

Kde: 

Športová hala mladosť

 

Takto to vyzeralo na Roller Disco minulý rok.

 

Za koľko:

za vstup jedného korčuliara 2€

Zoznam korčúľ dostupných na požičanie nájdeš na tomto linku: http://bit.ly/Pozicovna 

Pre rezerváciu napíš na jaro@korcule.com.

Bude si možné dvojradové korčule na mieste požičať?

Vyčlenili sme na požičanie niekoľko párov v rôznych veľkostiach. Ak máš záujem môžeš si ich korčule požičať na 50 minút za 2 eurá. Rezervuj si ich na jaro@korcule.com . Zatiaľ nás ohľadom všetkých nových informácii môžeš sledovať na facebooku, tu na blogu alebo sa prihlás na odber noviniek mailom pre aktuálne informácie. 

 

Či už ti lezie zima na nervy, chceš vyskúšať novékorčule, alebo si jednoducho chceš zakorčuľôvať, určite prídi. Nezabudni vziať aj kamošov, partnera alebo rodičov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *