Nová kolekcia kolobežiek MGP VX9

31. 5. 2019 | Jaro

Austrálsky výrobca kolobežiek v tejto sezóne opäť predstavil novú radu nadupaných freestyle modelov. Rada VX9 je najľahšia zo všetkých a zároveň nič nestráca na pevnosti. Výrobca sa zameral na redukciu hmotnosti. Tá sa mu podarila vďaka novej technológii lisovania dosky a novému LIGHT-AF hlavovému zloženiu.  Tieto dve hlavné zmeny znížili celkovú hmotnosť dosky až o 20%!

Kolekcia kolobežiek VX9 pozostáva z nasledovných modelov:

 

VX9 Shredder je ideálna kolobežka pre najmladších jazdcov. Má kratšiu dosku a nižšie riadidlá. Je výborne vybalancovaná a ľahúčko sa ovláda. Vhodná pre jazdcov od 4 rokov, ktorý chcú zlepšiť svoju jazdu v parku. Tento model je teraz o 10% ľahší ako jeho predchodza a stále si zachováva Madd Gear kvalitu. Komplet váži len 3,15kg.

MGP VX9 Shredder

MGP VX9 Shredder

VX9 Pro je ideálna pre jazdcov od 6 rokov. Je skvelou kombináciou medzi stabilnou a odolnou freestyle kolobežkou, ktorá je zároveň extra ľahká. Každý detail na kolobežke bol premyslený tak, aby podporoval jazdca v zlepšovaní svojich trikov a jazdy.  Model je v porovnaní so staršou verziou ľahší o 11,5%. Komplet váži len 3,16kg.

MGP VX9 Pro

MGP VX9 Pro

 

VX9 Team bola prerobená od základov, aby sa tak stala ultimátnou kolobežkou pre jazdcov od 8 rokov. Je skvelým kompromisom medzi výkonom a odolnosťou.  V porovnaní so starým modelom je kolobežka ľahšia až o 400g.  Každý detail je navrhnutý tak, že podporí tvoju dôveru v kolobežku pri akomkoľvek triku. Komplet váži len 3,41kg.

 


VX9 Nitro spĺňa všetky atribúty preto, aby z nej bol model, ktorý ti dá maximálny výkon a odolnosť. Vhodná pre jazdcov od 12 rokov. Na kolobežku sa môžeš spoľahnúť v parku a taktiež na tvojom obľubenom skate spote v meste. Vďaka novej Light-AF MGP Headtube a Gen-9 Convex Profile Fluted Extrusion doske je toto najľahšia Nitro kolobežka vôbec. Komplet váži len 3,42kg.


Kolobežka MGP VX9 Pendulum je postavená na dieloch MFX, aby tak bola jednou z najodolnejších na trhu. Dôležitý balans medzi veľkosťou dosky, hmotnosťou a odolnosťou je zárukou toho, že svoju techniku zlepšíš, nech už jazdíš kdekoľvek. Komplet váži len 4,29kg

 


Kolobežka MGP VX9 Extreme je univerzálny model pre pokročilých jazdcov od 12 rokov, ktorí nechú žiadny kompromis v kvalite, odolnosti a výkone. VX9 Extreme je najľahšia kolobežka v plnej veľkosti akú kedy MGP vyrobilo. Je až o 9,3% ľahšia ako starší model. Komplet váži len 3,19kg.

 

 

MGP VX9 Extreme-X je top model pre jazdcov od 12 rokov, ktorí chcú len to najlepšie. Základ kolobežky vychádza z pôvodného modelu Extreme avšak dopĺňa Titániový materiál. Ten je ľahší ako hliník a zároveň pevnejší ako oceľ. Vďaka tomu sa jedná o najpevnejší a zároveň najľahší komplet vôbec. Komplet váži 3,19kg.

Všetky freestyle kolobežky MPG u nás nájdeš na tomto linku. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *