Nové výhodné balíčky Craft

24. 10. 2013 | Jaro

S nástupom jesenného počasia sme naskladnili časť sortimentu značky Craft – jeseň/zima.
v článku predstavíme pár noviniek, ktoré určite stoja za pozornosť.

Najpopulárnejším spodným prádlom zo značky Craft sú jednoznačne modely Be Active a Active Extreme. V oboch prípadoch sa jedná o spodné prádlo s veľmi širokým využitím. Jednoduchšia varianta má šesťkanálikovú štruktúru, ktorá sa stará o odvod potu a držanie tela v teple. Pokročilejší Active Extreme má dvojvrstvú štruktúru, kde je spodná vrstva tvorená šesťkanálikovou štruktúrou, zatiaľ čo tá vonkajšia je tvorená dutými kanálikmi, ktoré plnia predovšetkým termoregulačnú funkciu.
Prádlo si nájde využitie pri rôznych športových aktivitách naprieč jeseňou, zimou a jarou. Vhodné je do mierne chladných až chladnejších podmienok na beh, bicykel, korčule alebo bežky. Využitie si samozrejme nájde aj na lyžiach, avšak za predpokladu použitia teplejších vonkajších vrstiev.

Active 2 multi pack
je zvýhodnené balenie základného spodného prádla Craft. V každom balíčku sa nachádzajú dvoje tričká alebo nohavice v rôznych farbách. Farby sú ine pri dámskej a pánskej variante. Za obdobné tričká by ste utratili minimálne 60€ a tak je cena do 40€ za 2 kusy viac než priaznivá.  Všetky Multipacky nájdeš hneď na začiatku zoznamu s termoprádlom Craft na tomto linku: http://korcule.com/termopradlo-c85_90?filter=znacka:Craft|sort:3a . Aby sa nákup kompletného setu ešte viac vyplatil stačí na podstránke produktu zrolovať smerom dole a zobrazia sa zľavy, ktoré dostane každý pri nákupe setu tričiek a nohavíc zároveň.

craft-bundle

Zvýhodnené sety je možné zakúpiť aj pri prádle Craft Be Active Extreme. Zľava sa započíta automaticky, po vložení všetkých produktov z balíčka alebo po kliknutí na tlačítko „kúpiť“ pri balíčku.

Winter Gift Pack a Winter Hybrid Pack

Zvýhodnené balenie čiapky a rukavíc je vďaka štýlovému baleniu skvelým vianočným darčekom. Čiapka aj rukavice si nájdu široké využitie pri rôznych športoch. Varianta s palčákovými rukavicami , ktoré sa môžu zmeniť na prstové sa opakuje z minulého roka a varianta s obyčajnými prstovými rukavicami je tento rok novinkou.

craft-hybrid-set craft-hybrid-set_winter-box

Ostatné produkty Craft u nás nájdeš tu. Ďalšie produkty z tejto značky v predajni a na eshope postupne pribúdajú. Ak by si u nás niečo náhodou nevedel nájsť, neváhaj nás kontaktovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *