Napumpuj si svoje korčule – Powerslide Aerofit

13. 10. 2020 | Jaro

Nemecký výrobca Powerslide posúva to ako ti korčule sadnú opäť na ďalší level.

Modely Swell sú známe kombináciou výkonnostnej topánky, ktorá je doplnená o ďalšie vlastnosti fitness korčúľ. Pevná škrupina, ktorá sprostredkuje výborný prenos energie je skombinovaná s pamäťovou penou Recall, ktorá sa dokonale vytvaruje podľa tvojej nohy. Zvršok topánky je vyrobený z mäkkého tkaného materiálu, ktorý taktiež spoľahlivo obopína nohu a je navyše výborne odvetraný.

Korčule Swell výrobca Powerslide samozrejme priebežne vylepšuje, zdokonaľuje ich tvar a doplňa praktické funkcionality. Novšie modely dostali do výbavy napríklad spoľahlivejšiu klipsňu s ráčňou, ktorú je možné doťahovať po malých kúskoch, malé očko proti uvoľneniu šnúrok a v neposlednom rade rám Trinity.

Rám Trinity je na rozdiel od bežných korčuliarskych rámov upnutý v troch bodoch. Vďaka tomu má výrazne znížené ťažisko, čo korčuliam dáva aj pri použití troch väčších koliesok lepšiu stabilitu.

Inováciou pre sezónu 2021 je nová technológia Aerofit, ktorá zlepšuje sedenie korčúľ na nohe o ďalší stupeň. Recall pena zostáva zachovaná, avšak oblasť achilovej päty je doplnená o nafukovací vankúš Aerofit.

Aerofit 2

Aerofit

Aerofit

Aerofit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ten sa napumpuje prostredníctvom stláčania pumpovacieho tlačítka v zadnej časti korčule. Vďaka tomu bude tvoja achilovka dokonale obopnutá. Táto zmena vo vnútri topánky dokonca spôsobila to, že sa modely vybavené pumpovacou technológiou vyrábajú dokonca v spojených číslach po dvoch. Modely Swell vybavené Aerofit technológiou sa vyrábajú vo veľkostiach 36/37 , 38/39 , 40/41 , 42/43 , 44/45 , 46/47 a 48/49. V konečnom dôsledku to teda znamená, že sa k správnej veľkosti a sedeniu na nohe doslova dopumpuješ. Model Swell Road Grey vybavený Aerofit technológiou nájdeš u nás v predajni alebo tiež na našom e-shope tu. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *