Ľadové korčule od Rollerblade

12. 11. 2015 | Jaro

Americký výrobca kolieskových korčúľ Rollerblade doteraz v ponuke ľadové korčule nemal. Nejaké boli dostupné len pod podznačkou Bladerunner, ale stále to nebolo ono.

Ak si ale od tohto výrobcu hľadal vyššiu kvalitu korčúľ, nemal si doteraz na výber. V sezóne 2015/2016 si tak môžeš prvý krát vybrať z pravých ľadových korčúľ Rollerblade. Jednotlivé modely sú  typovo ovplyvnené kolieskovými korčuľami. Nenájdeš tu preto klasické hokejové korčule. Páni si môžu vybrať z dvoch typov korčúľ s topánkou ako na kolieskových korčuliach doplnenou o zateplenie a klasický hokejový nôž.

rollerblade-spark-ice-men rollerblade-spark-xt-ice-men

 

Dámy majú širší výber. Buď zostanú verné kvalite Rollerblade v podobe klasických krasokorčúľ alebo, ak sú zvyknuté na topánku kolieskových korčúľ, môžu zvoliť kombináciu zateplenej topánky kolieskových korčúľ s kraso rámom.

rollerblade-stella

rollerblade-stella-blackrollerblade-spark-ice rollerblade-spark-xt-ice

 Detské rozťahovacie modely majú v podaní značky Rollerblade veľmi zaujmavé číslovanie. Jednotlivé veľkosti sa prekrývajú  a tak bude možné vybrať vhodné korčule pre akékoľvek dieťa.  Dievčenské korčule sú doplnené o zúbkované kraso nože a chlapčenské majú klasický hokejový nôž.

rollerblade-comet-ice-boy rollerblade-comet-ice-girl rollerblade-comet-xt-ice-boy rollerblade-comet-xt-ice-g

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *