Korčuľovanie Nickelsdorf – Deutsch Jahrndorf (video)

10. 4. 2016 | Jaro

Minulý víkend sme si spravili výlet do obce Deutsch Jahrndorf. Vedie z nej zaujímavá cyklocesta až do Nickelsdorfu. Časť je na otvorenom priestranstve, časť schovaná v lese, prechádza aj cez železničné priecestie, dva malé mostíky a „korčuľovateľná “ časť sa končí v Nickelsdorfe jazdou do mierneho kopca.  Ak hľadáš niečo na spestrenie tvojej korčuliarskej rutiny, toto môže byť fajn tip a kedže sa korčuliarska trať ťažko opisuje a oveľa ľahšie natáča, zostrihal som z nej krátke video.

Link na cyklotrasu : http://www.gmap-pedometer.com/?r=6831101

(autá na túto cyklotrasu nemajú zákaz vjazdu a v deň keď sme tam boli bola cesta z a do Pamy uzatvorená pre nehodu. Preto tadiaľto prechádzalo pár áut. Vo všeobecnosti vás tu ale určite za hodinu neminie viac áut ako v ranných hodinách na našej hrádzi)

A aká je tvoja obľúbená trať?

 

 

2 názory na “Korčuľovanie Nickelsdorf – Deutsch Jahrndorf (video)

  1. Martin

    Bývam v Nickelsdorfe, takže tú trasu veľmi dobre poznám. Je tam množstvo dobrých trás, napr. v Nickelsdorfe sa dalo ísť už od vlakovej stanice po Am Bahnhof, a potom po 3 – 4 kilometroch zabočiť tam kde ste začínali. Alebo od stanice sa dá ísť smerom na Jarndorf priamo, a potom v posledných 4 kilometroch sa napojiť na tú cestu ktorou ste išli. Alebo si urobiť okruh. Všetko píšem o cestách s frekvenciou dopravy 2 – 3 autá za hodinu. Alebo po tej ceste Am Bahnhof sa dá ísť z Nickelsdorfu až do Zurndorfu, opäť cesta s minimom dopravy a výborným povrchom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *