Kolieskové korčule Powerslide pre rok 2012 – pánske

11. 2. 2012 | Jaro

Novej sezóna už klope na dvere. Rád by som Vám teda priblížil modely, ktoré nás v tejto sezóne čakajú. Pokúsim sa to celé poňať z pohľadu e-shopu Korcule.com a teda je možné, že sa do tohto blogpostu dostanú aj korčule, ktoré už v roku 2012 celosvetovou novinkou nie sú, ale pre slovenský trh novinkou v novom roku jednoznačne budú.

Pánska kategória

Už v minulých sezónach sme si zvykli, že sa značka Powerslide v oblasti fitness snaží presadiť hlavne s korčuľami s 90mm kolieskami. Táto veľkosť koliesok nemusí byť vždy najideálnejšia pre korčuliarov začiatočníkov, ale ak už máte základné skúsenosti s korčuľovaním, bude tento typ korčúľ vašim ideálnym tréningovým parťákom.

 

Powerslide Phuzion 6 man 2011

Od tohto modelu si sľubujeme veľa. Je dizajnovo podarený, nadväzuje na ostatné úspešné modely z rovnomennej kategórie. Materiál je už na prvý pohľad priedušný. V angličtine sa tento materiál nazýva „mesh“.  Kvalitné odvetranie majú korčule podčiarknuté aj spodným odvetraním korčúľ.

Hlinníkový rám je pri korčuliach tejto kategórie už viac menej klasikou. Kolieska majú tvrdosť 82A a veľkosť 90mm. Powerslide už mohol do korčúľ dať aj vyššiu tvrdosť, ale kúpe nových koliesok sa po čase nevyhnete aj tak a tak je to v podstate jedno. Z kategórie ložísk Abec sa prešlo na ILQ a Powerslide Phuzion 6 je aj hneď vybavená najvyšším typom a to ILQ9.

 

 

 

 

 

 

Powerslide Phuzion 2 man

Tento model je z minulého roka prenesený. Ak hľadáte inline korčule vhodné na tréning za nízku cenu, Powerslide Phuzion 2môže byť presne to pravé. Za cenu pohybujúcu sa okolo 100€ získate plnohodnotné korčule s 90mm kolieskami, ložiskami ABEC 7 a magnéziovým rámom.

Na druhej strane majú možno o niečo menej kvalitnú topánku ako Phuzion 6, avšak danému rozdielu zodpovedá aj výhodná cena.

 

 

 

 

 

 

 

 

Powerslide Phuzion 8

Takto vysoký typ od Powerslide tu ešte ani nebol. Phuzion 8 sú určené pre skúsenejších, ambicióznejších alebo po dobrom tréningu bažiacich korčuliarov. J

Vybavené sú 100mm kolieskami a ILQ 9 ložiskami.

Ich rám je tuhý, so skvelou odozvou. Je  vyrobený technológiou CNC z súvislého jednéhu odliatku.

Špecifickou časťou je predovšetkým výplň topánok. Má dokonca 3 vrstvy, kde vnútorná vrstva je mäkšia, vonkajšia pena je tvrdšia a oblasť členka je 3D tvarovateľná, tak aby dokonale obopla členok a aby celá korčuľa skvelo držala na nohe.

Škrupina topánky má tvar X a tak spolu so sklenými vláknami zastúpenými s 25% v bote dodáva korčuliam skvelú schopnosť prenášať energiu z odrazu do asfaltu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powerslide Phuzion 6 man 2012

Tento model je už rokmi v Powerslide overený a svoje vlastnosti si preniesol. Ložiská ILQ9 kolieska Infinity, asymetrické šnúrovanie a posúvateľná brzda sú samozrejmosťou.

 

Powerslide Phuzion 4 man

 

Táto novinka je špecifická práve tým, že sa super cenu v sebe ukrýva funkcionalitu a výhody vyšších modelov. Jej topánka je vybavená x-tech škrupinou (tvar „x“ na podrážke pre maximálny prenos energie). Má taktiež troj vrstvovú výplň v topánke.

Ložiská ILQ 7 a kolieska Powerslide Infinity sú už pri všetkých korčuliach štandardom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

… a to z pánskych korčúľ stále nie je všetko. V prípade, že sa v ponuke  a v tomto článku objavia ďalšie korčule Powerslide, budeme vás o tom informovať  aj v rámci sociálnych médií  FacebookTwitterGoogle Plus alebo tu na blogu.

Ak hľadáte aktuálnu a kompletnú ponuku, tu u nás nájdete korčule Powerslide.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *