Kolieskové korčule na Vianoce? Super nápad

6. 12. 2015 | Jaro

Vybrať správne kolieskové korčule nemusí byť vždy tá najľahšia úloha. V Korcule.com robíme maximum pre to, aby si to mal čo najľahšie v prípade, že chceš blízkych  inlinami obdarovať. V konečnom dôsledku je tak výber korčúľ jednoduchý a taktiež bez stresu.

1.  Spoľahni sa na našu predĺženú lehotu na výmenu

Až do 15. januára môžeš vymeniť akýkoľvek tovar, ktorý u nás pred Vianocami kúpiš.  Ak teda náhodou veľkosť netrafíš, vymeníme ti kočule za správnu veľkosť alebo model.

2.  Vyber si zo širokej ponuky aj počas zimných mesiacov

Ku kolieskovým korčuliam pristupujeme o niečo inak ako v obyčajnom športovom obchode. Robíme maximum preto, aby bola naša ponuka čo najlepšia počas celej sezóny.  Výber korčúľ a čísel je vďaka tomu viac než slušný aj počas zimných mesiacov. Nemusíš sa teda obávať, že korčule nebudeš mať za čo vymeniť.

3. Poraď sa s odborníkom

Okrem toho, že ti poradíme správny typ korčúľ, z predajne máme aj veľmi dobré skúsenosti so správnym výberom veľkostí. Či už podľa dĺžky nohy, starých korčúľ alebo podľa veľkosti tenisiek, určite nájdeme spôsob ako vybrať veľkosť, ktorá sadne s najväčšou pravdepodobnosťou. Jasné, stále sa čiastočne jedná o tipovanie, ale vďaka našim skúsenostiam, eliminujeme pravdepodobnosť, že korčule budeš musieť vymieňať na minimum 🙂 . Tak neváhaj a napíš nám na obchod (a) korcule.com alebo zavolaj na 0917 945 058

Celý sortiment našich kolieskových korčúľ nájdeš na tomto linku. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *