Jesenná vlna zliav až do 50%

8. 9. 2019 | Zuzana Benczová

Čoskoro sa nám začne sezóna zimných športov. To samozrejme znamená, že aj na náš eshop zavítajú jesenné zľavy až do výšky 50% na vybrané produkty. V našej akciovej ponuke nájdeš zastúpené viaceré kolieskové športy a samozrejme nezabúdame ani na doplnky. 

 

Začnime najzaujímavejšími kúskami, ktorými sú jednoznačne kolieskové korčule Rollerblade Maxxum série. Topánka je vyrobená z pevného plastu vystuženého sklenými vláknami. Členková časť je rovnaká ako u korčúľ s fitness topánkou, čo poskytuje väčšie pohodlie počas tréningu. Vetranie je samozrejme nevyhnutné. Vnútorná časť topánky je odnímateľná. Premium liner s vysoko kvalitným šitím je vďaka anatomickému tvarovaniu mimoriadne pohodlný. Pätová časť má funkciu tlmenia nárazov, takzvaný shock absorber. Kolieskové korčule majú klasické šnúrky, doplnené o masívne klipsne.

Ak si z tých, ktorí majú radi mäkkú fitness obuv, vyber model Phuzion Argon pre mužov alebo ženy. Kolieskové korčule majú klasické šnurovanie, doplnené klipsňou. Topánka je vyrobená z kompozitného materiálu X-Shell, ktorý obsahuje 10% sklenených vlákien pre lepší prenos energie.Hliníkový rám Trinity Elite presúva  ťažisko nižšie, tak zvyšuje stabilitu, čo pomáha lepšie zdolávať všetky prekážky počas jazdy. Ak by ti skôr vyhovoval iný model, neváhaj. Akcie nájdeš v celej inline ponuke korčúľ na tomto odkaze.

Ak máš ráda nočné výjazdy, v čase, keď je mesto zaplavené svetlom, zažiar aj ty na svojich dvojradovkách. Kolieska FR Luminous Led Quad svietia oveľa intenzívnejšie ako bežné svietiace kolieska. Každé koleso je vybavené v strede magnetickým vymedzovačom. Funguje to ako dynamo, takže celý povrch koliesok akoby svieti. 

Ak sa chceš pripraviť na bežkársku sezónu, ale vyhliadky na sneh ešte nie sú najlepšie, môžeš vyskúšať kolieskové lyže Fischer.Poznáme dva rôzne typy týchto lyží a to buď na  bežkársku klasickú techniku, alebo na korčuliarsku techniku. 

Zdroj: Skiroller Magazin DE

A teraz lahôdka pre nadšencov kolobežiek. Addict Defender Scooter je kvalitná freestylová kolobežka pre začiatočníkov, ako aj pre tých, ktorí chcú zlepšiť, poprípade sa vyšaniť v skateparku. Všetky tri farby ponúkajú rovnaké parametre. Doska je vyrobená z hliníka T6 6068 Aluminium Extrusion. Riadidlá sú vyrobené z chrómovanej ocele 4130. Ich výška je 66 cm a šírka 58 cm.

 

Nezabudli sme ani na skateboardistov, aktuálne máme 57% zľavu z ceny Mindless Shifta Wheeels. Jedná sa o kvalitné longboardové kolieska, ktoré nájdete u modelov Mindless Maverick a Maverick DT. Väčší priemer vedie k vyššej rýchlosti a vnútornému offset zabezpečí  lepšiu ovládateľnosť a kontrolu.

Nikdy nezabúdajme na bezpečnosť, hlavne ak sa venujeme nejakému kolieskovému športu. Prilba Powerslide Race Attack kladie dôraz na bezpečnosť a to  prispôsobovaním jej veľkosti nielen šírku, ale aj výšku. LED svetlo na zadnej strane prilby zaručuje, že na bicykli, na korčuliach alebo na skateboarde budeš dobre viditeľný aj v horších svetelných podmienkach. Jeho nastaviteľná veľkosť z nej robí skvelé prilbu pre mladých športovcov alebo pre menšie hlavy. 

Keďže výroba X-Bionic bola presunutá do novej továrne, ponúkame rozsiahle akcie pre celú kolekciu. Zľavy zahŕňajú pánske, dámske a detské oblečenie v rôznych farbách a veľkostiach. Kompresný dizajn zvyšuje atletický výkon a poskytuje primeranú podporu svalov. Pre cyklistov a bežcov odporúčame hlavne thermo oblečenie tejto značky.

Ponúkame dlhodobé zľavy na produkty uvedené v tomto článku avšak aktuálne ceny vždy nájdeš na našom eshope . Ktorý kus by si si vybral z vyššie uvedeného? Napíš nám v komente.

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *