Ahojte korčuliari, športovci, športoví nadšenci a čitatelia

24. 12. 2011 | Jaro

Ak si založíte blog, dostanete zvyčajne jeden prednastavený príspevok s nadpisom „Hello World“. Prvé čo každého napadne, je práve vymazanie takéhoto príspevku. Ja som si povedal, veď to nie je zlé. Na začiatok blogu, by predsa bolo vhodné pozdraviť budúcich čitateľov a objasniť im načo tu táto nová stránka vlastne je, čo od nej čakať a prečo sa ju vlastne oplatí prelúskať.

Nebudeme sa tu na nič hrať a poviem Vám hneď, že stránka blog.korcule.com bola vytvorená ako priestor pre blogovanie e-shopu Korcule.com. Tento web sa narodil na Vianoce, presne 24.12.2011, je to vlastne vianočný darček od skvelého webmastera Vlada.

Radi by sme Vám na tomto blogu prinášali rôzne korčuliarske novinky, rady, tipy a triky týkajúce sa inline korčuľovania, servisu a pod. Ďalšou oblasťou, ktorú Vám máme v pláne priblížiť sú práve tréningy a zlepšovanie Vašej kondície, nakoľko kolieskové korčule ako také nie sú len o vození sa ale aj o trénovaní.

Časom by sme veľmi radi do písania zapojili aj Vás, ale o tom bližšie až keď to bude aktuálne. Nebojte sa, stane sa tak už čoskoro!

Na záver už len jedno veľké AHOJTE! My sľubujeme, že sa o stránku budeme usilovne starať a prinášať Vám veľké množstvo kvalitného korčuliarskeho obsahu.

Jaro

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *