Garantujeme dodanie do Vianoc

17. 12. 2015 | Jaro

S dodaním darčekov pod vianočný stromček sa na nás môžeš spoľahnúť. Prinášame ti pár tipov, čím sa riadiť, aby ti objednaný tovar prišiel načas a bez stresov.

1. vyber si dobierku alebo platbu kartou ako spôsob úhrady internetovej objednávky.  Pri platbe vopred na účet musíme čakať na pripísanie úhrady a zbytočne to môže zdržať čas expedície.

2. vyber si doručenie kuriérom. Pošta je vyťažená a negarantuje dodanie balíčka na ďalší pracovný deň. Na druhej strane balíky, ktoré odošleme v jeden deň sú kuriérskou službou GLS doručené ďalší pracovný deň (v absolútnych extrémoch sa môže balík o jeden deň zdržať, ale je to málo pravdepodobné ).

3. ak si z Bratislavy alebo okolia, objednaj si tovar na osobný odber alebo sa poň rovno zastav. Všetok tovar na e-shope označený ako skladom na predajni u nás  na Černyševského 24 nájdeš k dispozícii na vyskúšanie alebo k okamžitému odberu.

 

Dokedy objednať

Stále garantujeme dodanie tovaru do Vianoc. Konkrétne ak objednávaš tovar označený ako skladom na predajni, úplne posledný termín na objednanie je 22.12. (utorok) 14:00. Práve v tomto čase sa ale jedná o dosť veľký extrém a tak by sme ti odporúčali objednať do 21.12 (pondelok) kľudne aj do 18:00.

Mimochodom všetky balíky, ktoré sme minulé roky odoslali v úplne posledný možný deň boli doručené na čas.

Tovar dostupný do 1 dňa objednávaj pre doručenie do Vianoc do pondelka 21.12 do 14:00. Ak chceš aspoň malú rezervu, radšej objednaj do piatku 18.12 16:00.

Ohľadom tovaru s dlhšou dodacou lehotou nás prosím kontaktuj buď telefonicky alebo na mail. Pokúsime sa to preveriť a možno sa nám tovar do Vianoc podarí dodať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *