Dobrá zámienka na výlet do Berlína v 2015

28. 11. 2014 | Jaro

V uplynulom roku sme sa zúčastnili aj Berlínskeho polmaratónu začiatkom apríla a zároveň aj Berlínskeho maratónu. Začiatkom roka nám rozhodovanie uľahčil zvýhodnený „maratónsky balíček“ v hodnote 79€, ktorý v sebe kombinoval štartovné na obe podujatie za zvýhodnenú cenu. Malým háčikom bola povinnosť kúpenia si vlastného čipu za 30€, čím sa výhodnosť štartovného trošku zmenšila.

S registráciou na ďalší rok sme sa rozhodli chvíľu počkať práve kvôli možnosti zvýhodneného štartovného. Organizátori napokon zvýhodnené štartovné opätovne korčuliarom ponúkli. Tentokrát to je ale vo forme sezónneho lístka  a to rovno na 3 rôzne Berlínske preteky. Súčasťou  lístka je štartovné na Berlínsky polmaratón (najnižšie možné štartovné 30€), večerný pretek Vatenfall City Nacht (najnižšie možné štartovné 15€)a Berlínsky maratón (najnižšie možné štartovné 68€).

Jediný problém je pre nás v tom, že Vatenfall City Nacht je pretek dlhý len 10km a zatiaľ niesom vnútorne presvedčený, že má za tak krátkym pretekom zmysel cestovať tak dlho.  Na druhej strane aj v prípade, že by sme sa City Nacht rozhodli vynechať, získame na polmaratón a maratón to najvýhodnejšie možné štartovné. Budeme teda stále na tom istom a pre získanie najvýhodnejšieho štartovného by sme sa aj tak museli prihlásiť s veľkým predstihom pretože je podmienené aj počtom prihlásených.

My do toho rozhodne ideme. A čo ty? Pridáš sa? Potrebuješ pomôcť s registráciou alebo samotnou účasťou na pretekoch? Neváhaj nás kontaktovať.

berlin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *