Dobiehame reporty z pretekov

1. 7. 2014 | Jaro

Náš klubový web žiaľ nemal kto minulý rok aktualizovať.  Potom čo sa objavilo pár zákazníkov, ktorí premýšľali nad tým, že s rýchlokorčuĺovaním začnú a v prípade inlineBSS narazili len na „mŕtvy web“ a teda aj na „mŕtvy klub“ som si povedal, že to jednoznačne musím zmeniť.

Nie je za tým žiadny obchodný úmysel, ale uvedomil som si, že ak sa k nám má  niekto chcieť pridať, zúčastňovať sa pretekov, zapájať sa do tréningov a zdieľať s nami zážitky na pretekoch, mali by sme predsa vykazovať činnosť aj na našom webe.

Spracoval som pár reportov z pretekov na ktorých sme sa doteraz zúčastnili. V samotných reportoch som sa nijako extra nerozpisoval. Snažil som sa len o čo najrýchlejší sumár pretekov so stručným priebehom, pár fotkami a linkom na výsledky. Takto budeš môcť byť  taktiež informovaný o tom aké preteky sme absolvovali a možno ťa to taktiež motivuje k zúčastneniu sa na niektorých. No a ak by si sa do klubu chcel pridať, neváhaj ma kontaktovať.

Nižšie prikladám pár linkov na preteky, ktoré sme zatiaľ v tejto sezóne absolvovali. Okrem spracovaných článkov, ešte plánujem doplniť report z Moravskej inline tour v Otrokoviciach a  Svetového poháru v Ostrave.

Ďalej náš klub v tejto sezóne čaká polmaratón v Grazi, ktorý je súčasťou rakúskeho pohára, polmaratón Mníchove deň potom možno aj Majstrovstvá Nemecka na 100km, Moravská inlinie tour Opava, Rajec, maratón v Salzburgu, Lifeinline v Opave a Prahe a napokon ešte určite Berlínsky maratón. A k tomu ešte určite niečo pribudne 🙂

Tu sú sľubované prvé reporty:

Sezónu 2014 sme otvorili v Berlíne a Linzi

Krátka a adrenalínová trať vo Veselí n.M. nám sadla

Poznáme majstrov Slovenska v maratóne

Poznáme aj Majstrov Českej Republiky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *