Augustové novinky

16. 8. 2019 | Zuzana Benczová

 

Teraz je čas na ďalší článok o novinkách, veď ani v auguste sme nesedeli na vavrínoch a pripravili sme pre vás množstvo nových produktov. Nájdeš medzi nimi dvojkolieskové, trojkolieskové aj štvorkolieskové, ale ani na príslušenstvo sme nezabudli.

Našu cestu sme nemohli otvoriť patričnejšie ako s novými Powerslide Lumos Swell Black 125 City. Pozor, u výrobcu tento model nenájdete, pretože ide o custom model Swell Black City. Zaužívaná mäkká topánka je doplnená rámom Trinity Pro. Zatiaľ to stále vyzerá ako klasický Swell, však? Je tam však malý trik. Zahŕňa 4 x 125 mm  kolieska, jedno v prvej a jedno v tretej polohe. Stredné koleso je FR Luminous, tým zabezpečí, že zažiariš aj v tme.

Ak nie si inline fanúšik, ale retro nadšenec, nájdeš tiež kúsky podľa svojho gusta. Priamo z piesočnatého pobrežia Austrálie k nám prišla nová značka dvojradoviek. Každý kus v kolekcii Impala Rollerskates je skutočným šperkom, takže dostanú samostatný článok, v ktorom predstavíme jednotlivé modely. Ale toľko snáď môžeme prezradiť, že značke kraľujú ženy, preto sa korčule pýšia žiarivými a metalickými farbami.

Ak obľubuješ skôr teniskový dizajn, tak si prídeš na svoje u Rio Roller v modro-zlatom prevedení. Ide o model Rio Roller Varsity Blue Gold . Obsahujú všetko, čo len potrebuješ: vegan friendly topánku, polstrovanú pätu, 82A tvrdé kolieska, vymeniteľnú poliuretánovú brzdu a hliníkové trucky.

A čo by mohlo viac povzbudiť tvoju korčuliarsku dušu, ako nové podkolienky? Vďaka Rookie nájdeš u nás aj novinky v úžasnom, pásikavom prevedení. Ktoré sa ti páči viac,  Rookie Socks 20“ Knee High White/Blue/Red alebo Rookie Socks 20“ Knee High Black/White?

Madd Gear Kick Kaos je tým správnou kolobežkou, ak hľadáš kvalitu. Rovnako ako všetky kolobežky MPG ti poskytne veľa sebadôvery a podpory pri učení sa nových trikov. Jeho hmotnosť je iba 3,35 kg a odporúča sa deťom nad 8 rokov. Technické parametre nájdeš v našom internetovom obchode. A ak si mladší ako je uvedené vyššie, nezúfaj, pre teba máme nové Madd Gear Scooter Carve Rookie. Skvelá voľba pre deti a začiatočníkov. Pozor, odporúča sa do maximálnej výšky 130 cm a je k dispozícii v čierno-červenej, zeleno-čiernej farbe.

Nie je potrebné predstavovať kolekciu hodiniek Polar. Model Vantage M je jedným z najpredávanejších produktov tohto roku. Pomer ceny a hodnoty je neprekonateľný a má nespočetné množstvo funkcií. Aby si ich však mohol naplno využiť, potrebuješ ďalšie príslušenstvo, napríklad hrudný pás. Nový pás H10 je teraz k dispozícii v moderných farbách, takže si každý nájde to pravé.

Slamm Cylinder Peg je neskutočne odolný Peg, priam nezmar. Balenie  ubsahuje pár pegov (na predné a zadné koliesko) s 4 rôznymi šróbmi, aby tak sadli na rôzne šírky dosiek.

Pokiaľ ide o príslušenstvo pre kolobežky, Slamm nezaostáva ani v zdokonalovaní koliesok. Urobil druhú generáciu kolies Slamm 110 mm V-Ten v širokej škále farieb, z ktorých tri môžeš zakúpiť aj na našom eshope aj priamo na predajni. Tvrdosť 88A je ideálna pre jazdcov, ktorí obľubujú menšie kolieska.

Ak más otázku ohľadom predstavených produktov alebo ohľadom našej ponuky, neváhaj nám napísať komment či správu.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *