Ako u nás nakúpite pred Vianocami

14. 12. 2012 | Jaro

Update článku (22.12.2012)

„Máme tu  predvianočný víkend a žiaden kuriér vám už žiaden tovar od nás nedoručí. Spoľahnúť sa už teda môžete len na predajňu počas víkendu. Nižšie nájdete prehľad nášho tovaru so stručným popisom toho či ho máte u nás na predajni šancu nájsť. Ak si nieste istý otvorte detail produktu. Ak je tovar skladom nájdete ho u nás .Ak si nie ste istý, volajte alebo píšte.  „

 

 

 

 

 

E-mail:  obchod (zavináč) korcule.com

Telefón : 0917 94 50 58

Otváracie hodiny počas víkendu

22-23.12  sú 13.00-18.00

24.12 len po dohode.

 

Vianočné nákupy sú už v plnom prúde a tak sme sa rozhodli pre vás v rámci Korcule.com spraviť stručný a praktický prehľad dostupnosti jednotlivých produktov či už v e-shope alebo priamo na predajni.

Avšak aj v prípade, že sa vaša situácia bude môcť javiť na poslednú chvíľu ako beznádejná, pokojne nás kontaktujte na obchod (zavináč) korcule.com alebo na telefónne číslo: 0917 94 50 58 . Budeme sa snažiť nájsť riešenie pre každého z vás.

Vo všeobecnosti platí, že tovar, ktorý máme skladom je odosielaný v deň objednania v prípade, že objednáte do 14.00. Ak tovar skladom nie je, uvádzame pri ňom do kedy ho môžeme naskladniť a okamžite vyexpedovať/pripraviť na osobný odber. Kedže je u nás každý produkt špecifický, pokúsime sa ich nižšie rozpísať.

Posledný týždeň pred Vianocami prosím využívajte kuriéra. Pripravili sme pre Vás akciu, kuriér za 3,49€ do 60€ a zadarmo nad 60€. Tovar odoslaný kuriérom je spravidla na druhý deň u vás. (vianočné vyťaženie môže spôsobiť isté zdržanie, ale veríme, že to je málo pravdepodobné)

Sortiment korčúľ K2

K2 korčule sú u nás bezkonkurenčne najpopulárnejšie. Sortiment sa stále postupne zužuje, avšak veľkosti sa snažíme neustále dopĺňať od dodávateľa. Ak sa teda nejaká veľkosť javí ako nedostupná, neváhajte nám prosím zatelefonovať alebo napísať, je pravdepodobné, že sa ešte nejaká u dodávateľa nájde. Veľkosti označené  na detaile produktov sú priamo na predajni a v prípade, že nás navštívite osobne, môžete nakupovať až do 23.12.  Na veľkosti, ktoré nie sú skladom nám prosím na doručenie nechajte minimálne dva dni.  (viac info)

Sortiment korčúľ Powerslide

Pri korčuliach Powerslide si treba otvoriť konkrétny model korčule a zistiť, či máme vami želanú veľkosť skladom. Ak áno, je pripravená na odoslanie a ak objednáte doobeda, na druhý deň môže byť u vás. Ak skladom nie je, dajte nám prosím 24 hodín/1 deň na naskladnenie. Následne sa odosiela a na druhý deň môžu byť korčule u vás.

Dámske ľadové korčule sú všetky skladom  a teda okamžite k dispozícii. (viac info)

 Sortiment korčúľ Rollerblade

Rollerblade korčule žiaľ skladom nedržíme. Na pripravenie na osobný odber/na vyexpedovanie nám prosím nechajte rezervu 1-2 dni. Budúcu sezónu už nájdete na predajni a celkovo skladom aj značku Rollerblade. (viac info)

 Sortiment korčúľ Roces

Bestsellerom medzi detskými korčuľami je jednoznačne roces mck . Je to práve kvôli ich výnimočnosti v extra malej veľkosti v ktorej sú dostupné a to 25-29. Tie u nás nájdete aj v dievčenskom a aj v chlapčenskom prevedení vždy v hojnom počte. Dámska klasika Roces RFG a hokejové RH3 sú skladom taktiež. Sortiment detských korčúľ ktoré sú skladom možno ešte rozšírime.  V každom prípade, všetky ostatné detské sú u nás pripravené do 1-2 dní.

Na kolieskové nám prosím v zime rezervujte 1-2 dni. (viac info)

Sortiment korčúľ Bauer

Skladom držíme len základné modely. Konkrétne Bauer Nexus 100, Bauer Nexus 200, Vapor X.0. Pre dostupnosť konkrétnych čísel si rozkliknite produkt a v spodnej časit zistite veľkosti, ktoré sú skladom. všetky ostatné vám pripravíme do 2-3 dní. (viac info)

 Športtestery Polar

Najpopulárnejšie kúsky držíme skladom. Na detaile produktu v spodnej časti je zväčša napísané, či je tovar skladom. Inak nám na pripravenie športtestera zväčša stačí i jeden deň. (viac info)

Lyžiarske okuliare a prilby Uvex

Skladom máme napríklad lyžiarske okuliare Uvex Cevron, F2, Uvision, Take Off, Comanche Take Off, G.GL 9. Všetky ostatné vám pripravíme extra rýchlo a to už na druhý deň (niekedy keď sa podarí tak aj v ten istý deň). Dodávateľ je tak úžasny, že ak aj máte o určitý model záujem, je možné vám ho pripraviť na vyskúšanie a sami sa môžete na predajni  rozhodnúť či si ich vezmete.

Pre dostupnosť lyžiarskych prilieb radšej volajte alebo píšte. (viac info)

 

Lyžiarske prilby a okuliare Giro

Skladom máme Giro G10, G9 z pánskych, Giro Ember z dámskych a z okuliarov máme skladom okuliare Station z pánskych a Verse z dámskych. Na ostatné nám prosím nechajte minimálne 3 dni. (viac info)

Sortiment Oakley

Slnečné okuliare – stačí rozkliknúť detail produktu. Ak sú skladom – znamená, že vás čakajú na predajni alebo sú pripravené na okamžitú expedíciu (už na druhý deň u vás)

– ak skladom nie sú – deadline na objednanie do vianoc je 16.12

Textil Oakley – deadline na objednanie do Vianoc je 16.12

Lyžiarske okuliare Oakley – máme skladom O-Frame a L-Frame, inak je deadline na objednanie do Vianoc 16.12

 

Sortiment Rudy Project

Modely okuliarov  s 5 % zľavou sú aj skladom a na začiatku. Čakajú teda na okamžitú expedíciu/odber na predajni.

Prilby Rudy Project: Windmax v Liquigas edícii je skladom, taktiež Sterling v yellow fluo a Zuma.

Ohľadom dostupnosti ostatných prosím volajte alebo píšte (viac info)

 

Slnečné okuliare Uvex

Rozkliknite si detail produktu a zistite či je skladom. Ak nie, pripravíme do 1 dňa. (viac info)

 

Cyklo prilby Uvex

Rozkliknite si detail produktu. Platí pre ne to isté čo rpe okuliare. (viac info)

 

Tejpovacie pásky

Na predajni sa vždy nájdu nejaké kúsky v rôznych farbách. Pokojne môžete objednať alebo prísť 🙂 (viac info)

Skateboardy Birdhouse

Novinka v predvianočnej sezóne. Jedná sa o top svetovú značku skateboardov od Tony Hawk-a. Absolútne všetky z ponuky sú skladom. (viac info)

 Sortiment X-Bionic

Pánske a dámske tričká X-Bionic accumulator Evo turtle neck a X-Bionic Accumulator green držíme skladom. Skladom sú aj pánske nohavice. Na ostatné potrebujeme minimálne 3 dni na pripravenie . (viac info)

 Sortiment Craft

Rozkliknite si detail produktu a overte si či máme váš želaný tovar skladom. Ak nie, deadline na objednanie do vianoc je 17.12.2012 do 23.00 (viac info)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *