Aggressive korčule Razors Skates – predstavenie značky

4. 2. 2021 | Jaro
Locaskates

Razors skates sú jedny z najoddanejších aggressive značiek na trhu. Priamo z Kalifornie, hrdo reprezentujú všetko to, čo poriadne aggressive korčule majú mať. Vyznačujú sa nadštandardnou kvalitou, odolnosťou a inovatívnymi riešenami.  Ich ponuka uspokojí všetkých ambicióznych jazdcov.

Súčasťou sú 4 základné typy korčúľ. Model Cult – najekonomickejší, Genesys – určený pre mierne pokročilých jazdcov, model SL – ultra ľahký high end model korčúľ a model Razor Shift, ktorý je vybavený inovatívnym systémom rýchlej výmeny rámu / baseplate.

Modely Razors Skates 2021

Výrobca kolieskových korčúľ Razors v sezóne 2021 pokračuje s dobre overenými modelmi v novom dizajne a s viacerými vylepšeniami.

Razors Skates Cult Graphite

Na tento model sa kvôli zdržaniam spôsobenými prebiehajúcou pandémiou čakalo extra dlho. V sezóne 2021 sa konečne dostal do ponuky. Nadčasový graphite dizajn má decentné mentolové detaily. Topánka Cult je doplnená o Groundcontrol rám FLT3, kolieska Razors 56mm/90A, členok Razors Cuff s klipsňou a vnútorný liner Razors Cult

Razors Skates Cult Graphite

Razors Skates Cult Graphite

Razors Skates SL Classic Black Blue

Nový model SL Classic je ideálny na street a aj do parku. Vďaka baseless dizajnu má oveľa nižšie ťažisko, lepšiu stabilitu a taktiež nižšiu hmotnosť.

Ultraľahká vonkajšia topánka je vybavená členkom a klipsňami Razors, novým tvarom vnútorného linera Razors, 62mm kolieskami Groundcontrol, Abec 9 ložiskami a rámom Groundcontrol FLT3.

Razors Sl Classic Black Blue

Razors Sl Classic Black Blue

Razors Skates Loca White Lilac

Druhá edícia aggressive korčúľ určená pre menšie a užšie nohy. Razors Shift vonkajšia topánka v bielom prevedení doplnená o fialové prvky a fialový „base“. Model je vybavený Reign/Loca linerom, hokejovými šnúrkami, Groundcontrol FLT3 rámom a 56mm kolieskami.

Razors Skate Loca White Lilac

Razors Skate Loca White Lilac

 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Loca (@locaskates)

Razors Skates Shift Grey

Shift komplet je v sezóne 2021 vybavený vnútorným linerom, ktorý je kolaboráciou Reign a Razors. Súčasťou je rám Groundcontrol FLT3, kolieska Groundcontrol 62mm/90A (antirocker setup), Abec 9 ložiská a výstuž päty SL/SHIFT. Nový model ma jedno nové očko na šnúrku, ktoré podrží pätu na mieste ešte lepšie.

Razors Skate Shift Grey

Razors Skate Shift Grey

 

 

 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Razors Skate Co. 🌎🌍🌏 (@razorsskateco)

 

Prezri si kolieskové korčule Razors na našom e-shope a vyber si.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *