Junior content a e-commerce manager (SK,HU, RO)

Korcule.com s.r.o.

Miesto práce
Černyševského 24, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
4 EUR / hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študent, rád píšeš a baví ťa elektronický obchod?
Pre náš e-shop a korčuliarsku predajňu hľadáme kolegu alebo kolegyňu, ktorý nám pomôže s rozvojom e-commmerce aktivít a bude taktiež nápomocný s rozvojom bratislavskej predajne.Tvoja práca bude pozostávať z:
– z vytvárania nových produktov na stránku.
– pomoc s tvorbou obsahu na web – písania článkov na blog
– pomocou so správou sociálnych sietí (Facebook, Instagram, Youtube)
– organizačné práce týkajúce sa e-shopu
– po zaškolení – pomoc na predajni v Bratislave

Zamestnanecké výhody, benefity

– zamestnanecké zľavy na športové potreby
– pestrá práca
– práca v mladom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Na email joinus@korcule.com nám pošli tvoj štrukturovaný životopis. V sprievodnom liste nám o sebe napíš pár viet. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Rumunský jazyk – Expert (C2) alebo Maďarský jazyk – Expert (C2) alebo Anglický jazyk – Pokročilý (C1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Máme otvorené 3 pracovné junior pozície.
Jednu s maďarským jazykom, jednu s rumunským jazykom a jednu ako kombináciu anglického a slovenského jazyka. V prípade poslednej menovanej vyžadujeme dokonalé ovládanie slovenskej gramatiky. Angličtina je v požiadavkách zaradená kvôli práci s prekladmi z originálnych zdrojov zdrojmi.Práca je určená pre študentov ako práca na dohodu. Je potrebné odpracovať aspoň 20 hodín za týždeň.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme špecializovaná korčuliarska predajňa a e-shop so zameraním aj na “ďalšie kolieskové športy”. Pôsobíme na štyroch trhoch – SK, CZ, HU a RO. Dávame si záležať na odbornom poradenstve a špičkovom prístupe k zákazníkom. Z malého e-shopu sme prerástli do známej korčuliarskej predajne a ty nám teraz môžeš pomôcť so zahraničnou expanziou a rastom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *