Kariéra

Junior content a e-commerce manager (SK,HU, RO)

Korcule.com s.r.o.

Miesto práce
Černyševského 24, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
4 EUR / hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študent, rád píšeš a baví ťa elektronický obchod?
Pre náš e-shop a korčuliarsku predajňu hľadáme kolegu alebo kolegyňu, ktorý nám pomôže s rozvojom e-commmerce aktivít a bude taktiež nápomocný s rozvojom bratislavskej predajne.Tvoja práca bude pozostávať z:
- z vytvárania nových produktov na stránku.
- pomoc s tvorbou obsahu na web – písania článkov na blog
- pomocou so správou sociálnych sietí (Facebook, Instagram, Youtube)
- organizačné práce týkajúce sa e-shopu
- po zaškolení – pomoc na predajni v Bratislave

Zamestnanecké výhody, benefity

- zamestnanecké zľavy na športové potreby
- pestrá práca
- práca v mladom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Na email joinus@korcule.com nám pošli tvoj štrukturovaný životopis. V sprievodnom liste nám o sebe napíš pár viet. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Rumunský jazyk – Expert (C2) alebo Maďarský jazyk – Expert (C2) alebo Anglický jazyk – Pokročilý (C1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Máme otvorené 3 pracovné junior pozície.
Jednu s maďarským jazykom, jednu s rumunským jazykom a jednu ako kombináciu anglického a slovenského jazyka. V prípade poslednej menovanej vyžadujeme dokonalé ovládanie slovenskej gramatiky. Angličtina je v požiadavkách zaradená kvôli práci s prekladmi z originálnych zdrojov .Práca je určená pre študentov ako práca na dohodu. Je potrebné odpracovať aspoň 20 hodín za týždeň.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme špecializovaná korčuliarska predajňa a e-shop so zameraním aj na “ďalšie kolieskové športy”. Pôsobíme na štyroch trhoch – SK, CZ, HU a RO. Dávame si záležať na odbornom poradenstve a špičkovom prístupe k zákazníkom. Z malého e-shopu sme prerástli do známej korčuliarskej predajne a ty nám teraz môžeš pomôcť so zahraničnou expanziou a rastom.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Korcule.com s.r.o
Černyševského 24
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaromír Ščepka
Tel.: +421904107797
E-mail: joinus@korcule.com

4 názory na “Kariéra

  1. Mária Cormanová

    Dobrý deň,
    Mám záujem o preklady v rumunčine.
    Viac info v maily poprípade neskôr po tel.
    Ďakujem.

  2. Daniel

    Dobrý deň!

    Chcel by som sa informovať ohľadom brigády, ako by to fungovalo?
    Ovládam Maďarský jazyk dokonale, je to môj 2. rodný jazyk. Som živnostník a hľadám si niečo plus po pri mojej činnosti. Dá sa aj z domu alebo ? Predtým som pracoval 4 roky v inSPORTline v Maďarsku kde som mal na starosti balíky, online komunikáciu, webshop a priamy predaj. etc.

    Ďakujem

    S pozdravom Daniel Janszó
    e-mail: janszo53@gmail.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *