Ako vybrať športtester

Trh so športtestermi je plný rôznych modelov. U nás nájdeš zastúpeného fínskeho  špecialistu na meranie tepu Polar.

Tu je pár tipov na športtestery, ktoré môžeš vybrať pre rôznych športovcov.

Športtester pre rekreačného športovca  alebo začiatočníka

rekreacny sportovec

Tu by sme normálne povedali, že začiatočník nepotrebuje veľa funkcií v športtesteri. Doba sa ale zmenila a aj v základných hodinkách dostaneš mnoho zaujímavách funkcií. Túto kategóriu športovcov jednoznačne najlepšie oslovuje Polar Ignite. Ovláda sa prostredníctvom jedného tlačítka v kombinácii s dotykovým displejom a po novom je dostupný v nových moderných farbách. Rozmer šírky remienka je rovno 2cm a tak si vies hodinky doplniť o akýkoľvek iný remienok.  Spoľahnúť sa môžeš na optické meranie tepu, možnosť doplniť meranie o bluetooth senzory (presnejšie meranie tepu prostredníctvom Polar H10) a celodenné meranie aktivity.

 

Športtester pre aktívneho športovca

Výkonnostný športovec

Pre aktívnych športovcov je určený model Polar Vantage M. Narozdiel od základného modelu nemá dotykový displej. Ten je ale nahradený celkovo 5 tlačítkami. Funkcie športtestera sú zamerané skôr výkonnostnejšie. Ciferník hodiniek je väčší  a spoľahnúť sa môžeš na všetky už známe funkcie, spolu s bluetooth konektivitou, optickým meraním pulzu s možnosťou rozšírenia o Polar H10 a taktiež trackovanie celodennej aktivity.

Športtester pre výkonnostného a profi športovca

Existuje mnoho podôb pasáží Lorem Ipsum, ale väčšina trpela rôznymi zmenami, vložením humoru, alebo náhodných slov, ktoré nevyzerajú ani trocha dôveryhodne. Ak sa chystáte použiť pasáž z Lorem Ipsum, mali by ste sa presvedčiť, že uprostred textu nie je skrytá žiadna časť, ktorá by vás mohla priviesť do nepríjemnej situácie. Všetky generátory Lorem Ipsum na internete opakujú vopred definované časti textu, takže náš generátor je prvým skutočným generátorom na internete. Používa slovník viac ako 200 latinských slov, a kombinuje ich niekoľkými modelovými vetnými štruktúrami, takže generuje Lorem Ipsum, ktoré vyzerá hodnoverne. Vygenerované Lorem Ipsum je týmto spôsobom vždy bez opakujúcich sa častí, bez vtipov a nenáležitých výrazov, atď.